Bytové prostory

Rustikální kuchyně Hanák

Interiér domu je laděný do přírodního stylu a světlých odstínů. Jeho doménou je rustikální kuchyň Avignon značky Hanák s dřevěnými komponenty v neobvyklé světle modré barvě. Koupelna je vybavena nábytkem Hanák a šatna v dýze ořech.

Prostorný a vzdušný interiér

Interiér, ve kterém jsou spojeny studené i teplé barvy a přírodní styl s moderním, vytváří dechberoucí efekt. Do kuchyně Hanák Elite v barvě champagne, si majitelé vybrali inovativní varný systém BORA s tichým odsáváním. Dům je vybaven interiérovými dveřmi Hanák v bílém vysokém lesku.

Hanák oboustranný lak, dub rustikal bělený s patinou

Moderní a nadčasový nábytek byl zvolen v kombinaci laku a dýhy. Bílý lak v prémiové kvalitě architekt doplnil barevně zajímavým dubem rustikálním běleným s patinou. Celý interiér je vybaven nábytkem a dveřmi značky Hanák.

Osobitý interiér, výběr laků a dýha Tineo, interiérové dveře Hanák

Pro následující interiér si majitelé vybrali kontrastní barvy laků, ale také zajímavou dýhu Tineo ve vysokém lesku, která zdobí nábytek v obývacím pokoji a vyniká na interiérových dveřích.

Rustikální kuchyně LORETA, interiér včetně dveří Hanák

Rustiky nepřestávají udivovat svou nadčasovostí. Doslova z nich sálá teplo domova. Rustikální styl milují všechny generace a nikdy se neokouká. Kuchyň v barvě kaštanu je vybavena spotřebiči Miele a šatna skříněmi značky Hanák.

Dům s útulnou atmosférou, nábytkem a dveřmi Hanák

I v Moravskoslezském kraji máme řadu krásných realizací. Dnes vás pozveme na návštěvu k jednomu páru středního věku, který už měl předchozí dobrou zkušenost s nábytkem Hanák a proto po něm bez váhání sáhl znovu při zařizování nového domu a  kuchyň vybavil spotřebiči Siemens.