Bytové prostory

Jedinečná kombinace teplých a studených tónů

Prohlédněte si interiér celého domu.

_TOM1921 kopie 2
_TOM2042 kopie 2
_TOM1754 kopie 2
_TOM1866 kopie 2

Dům pod horami s moderní kuchyní

Dokonale vyladěný interiér. To je Hanák Interior Concept.

Exkluzivní kuchyně HANÁK

Prohlédněte si interiér celého domu.

_TOM1653 kopie 2
_TOM1645 kopie 2
IMG_6062
IMG_0080

Dům s kuchyní v zimní zahradě

Vnitřní a zahradní kuchyň, obývací pokoj, interiérové dveře, šatní skříně a další části domu dokonale slazené – to je Hanák Interior Concept.

Elegantní provedení obývací sestavy a obou kuchyní Hanák Elite v oboustranném polárně bílém laku vysokého lesku a přírodní dýhy dub rustical kontrastně doplňuje černá pracovní deska z přírodní žuly nero zimbabwe patina s barem. Ve vnitřní kuchyni je ostrůvek s varným centrem BORA Professional 2.0, který zajišťuje při vaření čistý vzduch bez nepříjemných zápachů. Další vestavěné spotřebiče značek Miele a Gaggenau jsou zasazeny mezi soustavu úložných prostor.

Vysněná venkovní kuchyň v zimní zahradě se od té vnitřní odlišuje především vybavením. Nachází se zde integrovaný plynový gril se stropním odsáváním a profesionální integrovaný výčep vyrobený na zakázku, který je pýchou majitele.

Ve vstupní hale se nachází praktická odkládací stěna a vestavěná skříň Hanák Frame s dveřmi vyplněnými zrcadlem, které opticky místnost zvětšují. Bezfalcové dveře v interiéru tohoto domu jsou z řady Hanák Premium a ve stejné povrchové úpravě jako část kuchyní – polárně bílý lak ve vysokém lesku. Kliky jsou značky M&T.

Exkluzivní provedení kuchyně HANÁK ELITE

Kombinaci oboustranného laku s vysokým leskem v odstínu Champagne a přírodní dýhy dub rustical doplňuje pracovní deska z přírodní žuly Antic brown a utváří tak elegantní neotřelý styl kuchyňské linky Elite.

Vestavěné spotřebiče značky Miele jsou obklopeny vysokou sestavou úložných prostor, jejichž součástí jsou nenápadné dveře do chladné spíže, která je skvělá pro uskladnění potravin. Volně stojící kávovar je nenápadně uschován na výsuvu, tím i vždy uklizený a nezabírá místo na pracovní ploše.

Efektivní umístění a využití ostrůvku, na kterém je umístěná indukční deska, úložné šuplíky a praktické výsuvy jen utvrzuje ergonomii celé kuchyně. Vnitřní osvětlení a praktické pořadače zajišťují přehlednost a barová část zase možnost příjemné komunikace kuchaře s dalšími členy domácnosti anebo návštěvou. Volný přechod kuchyňské linky do sestavy v jídelní části uceluje velký prostor.

A_10,5_IMG_6776_11_19
IMG_6830

Rustikální kuchyň Hanák

Interiér domu je laděný do přírodního stylu a světlých odstínů. Jeho doménou je rustikální kuchyň Avignon značky Hanák s dřevěnými komponenty v neobvyklé světle modré barvě. Koupelna je vybavena nábytkem Hanák a šatna v dýze ořech.

Prostorný a vzdušný interiér

Interiér, ve kterém jsou spojeny studené i teplé barvy a přírodní styl s moderním, vytváří dechberoucí efekt. Do kuchyně Hanák Elite v barvě champagne, si majitelé vybrali inovativní varný systém BORA s tichým odsáváním. Dům je vybaven interiérovými dveřmi Hanák v bílém vysokém lesku.

Hanák oboustranný lak, dub rustikal bělený s patinou

Moderní a nadčasový nábytek byl zvolen v kombinaci laku a dýhy. Bílý lak v prémiové kvalitě architekt doplnil barevně zajímavým dubem rustikálním běleným s patinou. Celý interiér je vybaven nábytkem a dveřmi značky Hanák.

Osobitý interiér, výběr laků a dýha Tineo, interiérové dveře Hanák

Pro následující interiér si majitelé vybrali kontrastní barvy laků, ale také zajímavou dýhu Tineo ve vysokém lesku, která zdobí nábytek v obývacím pokoji a vyniká na interiérových dveřích.

Rustikální kuchyně LORETA, interiér včetně dveří Hanák

Rustiky nepřestávají udivovat svou nadčasovostí. Doslova z nich sálá teplo domova. Rustikální styl milují všechny generace a nikdy se neokouká. Kuchyň v barvě kaštanu je vybavena spotřebiči Miele a šatna skříněmi značky Hanák.

Dům s útulnou atmosférou, nábytkem a dveřmi Hanák

I v Moravskoslezském kraji máme řadu krásných realizací. Dnes vás pozveme na návštěvu k jednomu páru středního věku, který už měl předchozí dobrou zkušenost s nábytkem Hanák a proto po něm bez váhání sáhl znovu při zařizování nového domu a  kuchyň vybavil spotřebiči Siemens.