Naše společnost

Vážení klienti,

profesionální, vyškolený tým společnosti HOME INTERIER s.r.o. je připraven navrhnout a zrealizovat Váš interiér z široké nabídky pečlivě vybíraných produktů na nejvyšší úrovni kvality a designu.

Jsme hrdi na to, že můžeme našim náročným zákazníkům nabídnout ten nejlepší a zároveň i velmi rozmanitý sortiment kuchyní a dalšího interiérového vybavení. Najdete u nás jak moderní, tak i rustikální pojetí interiéru, vše záleží na Vašich představách, které Vám rádi vyplníme.

Uspokojit klientelu s těmi nejvyššími nároky na kvalitní a luxusní vybavení je pro nás vždy výzvou. Naproti tomu vyřešit a zrealizovat ekonomicky moderní interiér je pro nás radostí.

Základním předpokladem pro vytvoření originálního interiéru jsou pro nás produkty značky Hanák, světová špička v technologii a designu. Firma Hanák udává trendy nejen u nás, ale i v zahraničí. Investuje do nejmodernějších technologií potřebných k zajištění té nejvyšší kvality.

Jako jedna z mála firem zabývající se výrobou kuchyní, dovedla rozšířit svůj sortiment o obývací sestavy, jídelny a ložnice . Toto byl důležitý krok potřebný k dnešnímu stále více využívanému citlivému propojení aktivních obývacích prostor a zón klidu.

IMG_1514

Petr Šomodi

jednatel a designér

IMG_1491

Radka Kobaková

asistentka

IMG_1533

Lukáš Kufa

prodejce a designér

IMG_1485

Monika Babičová

prodejce bytových doplňků