Rustikální kuchyně

Klasické i rustikální kuchyně HANÁK z kolekce PREMIUM CLASSIC představují škálu stylů. Počínaje decentnějším venkovským, koloniálním stylem, který je typický pro klasické modely, až po vysoce noblesní a okázale zdobné modely v rustikálním duchu. Tyto kuchyně si nachází své příznivce v každé době. Jsou jednoduše krásné.

Kuchyně NICE

Tento model kuchyně připomíná svým šarmem francouzskou eleganci, proto je mezi klasickými modely velmi oblíbený. Klasické modely kuchyní HANÁK jsou určitou „zlatou střední cestou“ pro ty zákazníky, kteří netouží po moderním nábytku, ale zároveň si nepřejí vysokou zdobnost a okázalost, která je pro rustiku typická.

Kuchyně HARMONIA

Model HARMONIA je typický představitel rustikálních kuchyní, který v této kategorii patří mezi nejoblíbenější. Hlavní charakteristikou je spousta dekorativních a zdobných prvků jako kulaté skříňky, okrasné lišty nebo zábradlíčka.

Kuchyně ROYAL

Jedním slovem noblesní. Taková je kuchyně ROYAL, která v sobě skýtá řadu vysoce estetických prvků. Je žádaná do reprezentativních prostor a rezidencí, jejichž majitelé vyžadují skutečný luxus.

Kuchyně HALINA

Rustikální kuchyně HALINA v jemně žlutém nádechu se spoustou oblíbených prvků jako jsou decentní římsy, kulatá dvířka, podvěsné poličky nebo vitráže.

Kuchyně MILANO

Model MILANO se vyrábí v jediném provedení, v bílém matném laku. Je typický velmi jemnými detaily a především řemeslnou ruční patinou. K tomuto modelu jsme doladili i jídelní stůl JS24.

5 let záruka na náš nábytek

Délka záruky je u nás nadstandardní. Věříme své práci a svým výrobkům. Proto garantujeme celých 5 let záruky na náš nábytek. Na kování značky BLUM, které je nedílnou součástí každého našeho nábytku, je poskytována záruka doživotní.

Dřevěné zásuvkové vložky

Dokonalá souhra s klasickým typem kuchyně. Luxusní zásuvkové vložky z masivního dřeva můžete mít ve světlé nebo tmavé variantě.

Zdobné detaily a ruční řezba

Ručně vyřezávané okrasné hlavice jsou ukázkou dokonalého řemeslného zpracování výrobků. Typické okrasné detaily jako dřevěné mřížky, zábradlíčka, podvěsné poličky nebo obkladové boky dotváří pravý charakter rustikálních kuchyní.

Inovativní zásuvky BLUM LEGRABOX

I do klasických a rustikálních kuchyní patří nejmodernější LEGRABOX systém od firmy BLUM, který byl mnohokrát oceněn na mezinárodní úrovni. Nadchne svým jednoduchým a štíhlým designem, elegantními bočnicemi, komfortním vodícím systémem, lehkým chodem a unese až 70 kg.

Tradiční řemeslo

Poctivé a nenahraditelné řemeslo ztělesňuje náš odborný a lety a zkušenostmi prověřený personál. Patinování, drásání, tvarování dřeva a další práce, kde je třeba zkušených lidských rukou. Pod nimi vznikají ty nejkrásnější klasické i rustikální kuchyně a nábytek HANÁK.

Nejvyspělejší výrobní technologie

Firma HANÁK NÁBYTEK byla první v oblasti nábytku v České republice, která zavedla velmi náročné technologie na aplikaci polyesterových laků na MDF ve vysokém lesku. Díky těmto zkušenostem a neustálému zlepšování disponuje jednou z nejkvalitnějších povrchových úprav nejen na českém, ale i světovém trhu.