Moderní kuchyně

Moderní kuchyně HANÁK představují to nejlepší ze současných trendů, ale zároveň v sobě mají určitou nadčasovost a elegantní neutrálnost. Nejsou pomíjivě extravagantní, ani výstřední. Ve své podstatě jsou jednoduché a rychle čitelné ve svých liniích. Proto se ani po řadě let neokoukají a budou vás stále bavit. V nabídce máme řadu modelů, každý zaujme určitým typickým prvkem či provedením.

Kuchyně ELITE

Tento model je dlouhodobě jedním z nejoblíbenějších u našich zákazníků. Důvodem oblíbenosti jsou jeho jednoduché čisté linie a bezúchytkové provedení. Kuchyně působí velmi moderně, přitom se stává i nadčasovou skrze svou nekomplikovanost a jednoduchou eleganci.

Kuchyně LINE

Model LINE má stejný hladký profil dvířek jako model ELITE. Základní rozdíl je v úchytce, která je u kuchyně LINE na čelní straně dvířek. Tímto modelem jsme vyhověli klientům, kteří se nechtějí vzdát oblíbené úchytky. ELITE a LINE se dokonce často kombinují v rámci jedné kuchyně.

Kuchyně COMFORT

Decentní hranová úchytka je pro tento další oblíbený model kuchyně typická. Komfortní otevírání dvířek, jednoduchý design a praktická údržba, díky těmto přednostem ji do svých domovů vybírá stále více klientů.

Ukázky modelů moderních kuchyní HANÁK

Vyberte si svou kuchyni snů v naší bohaté fotogalerii.

5 let záruka na náš nábytek

Délka záruky je u nás nadstandardní. Věříme své práci a svým výrobkům. Proto garantujeme celých 5 let záruky na náš nábytek. Na kování značky BLUM, které je nedílnou součástí každého našeho nábytku, je poskytována záruka doživotní.

Výsuvné sortery

Kdo myslí ekologicky, třídí odpad a podle toho vybírá vhodný odpadkový koš. Nabízíme systémy třídění odpadu promyšlené do posledního detailu.

SERVO-DRIVE

Systém SERVO-DRIVE vám umožní více volnosti a komfortu při otevírání zásuvek. Stačí jemné zatažení za úchytku nebo ťuknutí na čílko bez úchytky a zásuvky i čelní výsuvy se otevřou elektronickým pohonem.

Designové zásuvky BLUM LEGRABOX

Do zásuvek jsme vybrali to nejlepší od firmy BLUM. Nový systém LEGRABOX byl mnohokrát oceněn na mezinárodní úrovni. Nadchne svým jednoduchým a štíhlým designem, elegantními bočnicemi, komfortním vodícím systémem, lehkým chodem a unese až 70 kg.

Tradiční řemeslo

Poctivé a nenahraditelné řemeslo ztělesňuje náš odborný a lety a zkušenostmi prověřený personál. Patinování, drásání, tvarování dřeva a další práce, kde je třeba zkušených lidských rukou. Pod nimi vznikají ty nejkrásnější klasické i rustikální kuchyně a nábytek HANÁK.

Nejvyspělejší výrobní technologie

Firma HANÁK NÁBYTEK byla první v oblasti nábytku v České republice, která zavedla velmi náročné technologie na aplikaci polyesterových laků na MDF ve vysokém lesku. Díky těmto zkušenostem a neustálému zlepšování disponuje jednou z nejkvalitnějších povrchových úprav nejen na českém, ale i světovém trhu.