Designové kuchyně

Designové kuchyně se velmi prolínají s kategorií moderních kuchyní, protože i ty vyjadřují vysokou designovou úroveň značky HANÁK. V této kategorii prezentujeme modely ve futuristickém organickém vzhledu, které jsou velmi progresivní a oslovují ty nejnáročnější klienty.

Kuchyně GALAXIE

Kuchyně GALAXIE je ikonickým modelem značky HANÁK. Poprvé byla představena už na veletrhu Mobitex 2000, tedy v době, kdy český a více méně ani evropský trh ještě neznal kulaté moderní kuchyně. Šlo ve své době o převratný model. Popularitu si tento odvážný model drží dodnes.

Oblé variace v kuchyních

U organicky tvarovaných kuchyní se často kombinuje model ELITE pro vysoké potravinové skříně s oblým modelem pracovního ostrůvku GALAXIE. Existuje několik variant oblých ostrůvků. V rámci oblého nábytku máme v nabídce i retro variantu kuchyně. Neklademe meze fantazii.

Ukázky designových modelů kuchyní HANÁK

Vyberte si svou kuchyni snů v naší bohaté fotogalerii.

5 let záruka na náš nábytek

Délka záruky je u nás nadstandardní. Věříme své práci a svým výrobkům. Proto garantujeme celých 5 let záruky na náš nábytek. Na kování značky BLUM, které je nedílnou součástí každého našeho nábytku, je poskytována záruka doživotní.

Dřevěné zásuvkové vložky

Zásuvkové vložky vyrobené z masivního dřeva působí designově čistě a luxusně. Nabízíme 46 prvků pro vybavení nízkých a vysokých zásuvek ve dvou barevných odstínech.

Rohový policový výsuv

Perfektní design a funkčnost jsou hlavní charakteristicky tohoto vybavení rohových skříní. Pomocí praktického systému výsuvů Le Mans využijete každé místo.

Designové zásuvky BLUM LEGRABOX

Do zásuvek jsme vybrali to nejlepší od firmy BLUM. Nový systém LEGRABOX byl mnohokrát oceněn na mezinárodní úrovni. Nadchne svým jednoduchým a štíhlým designem, elegantními bočnicemi, komfortním vodícím systémem, lehkým chodem a unese až 70 kg.

Tradiční řemeslo

Poctivé a nenahraditelné řemeslo ztělesňuje náš odborný a lety a zkušenostmi prověřený personál. Patinování, drásání, tvarování dřeva a další práce, kde je třeba zkušených lidských rukou. Pod nimi vznikají ty nejkrásnější klasické i rustikální kuchyně a nábytek HANÁK.

Nejvyspělejší výrobní technologie

Firma HANÁK NÁBYTEK byla první v oblasti nábytku v České republice, která zavedla velmi náročné technologie na aplikaci polyesterových laků na MDF ve vysokém lesku. Díky těmto zkušenostem a neustálému zlepšování disponuje jednou z nejkvalitnějších povrchových úprav nejen na českém, ale i světovém trhu.